به گزارش روابط عمومی اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور، سی و دومین مجمع عمومی عادی سالیانه اتحادیه روز پنجشنبه مورخ ۴ مرداد ماه سال ۹۷ در سالن پیامبر اعظم وزارت کشور برگزار گردید .

سالن پیامبر اعظم وزارت کشورمرداد ماه سال ۹۷

در این جلسه آقای دکتر معصومی معاون محترم امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و سرکار خانم حصاری مدیرکل محترم دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و مدیران و روساء سازمان های اتوبوسرانی و سازمان های حمل و نقل بار و مسافر و کارشناسان این حوزه حضور داشتند.
در ساعات آغازین جلسه، آقای مهندس ناصری رییس هیأت مدیره و آقای دکتر مسلم خانی مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی گزارشی از اقدامات انجام شده در طی سال گذشته و مطالبی درخصوص برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت جدید جهت ارتقای سطح کیفی اتحادیه عنوان نمودند.
در ادامه جلسه با اهداء لوح سپاس از طرف جناب آقای مهندس خندان دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور به جناب آقای مهندس امامی امین رئیس سابق هئیت مدیره، از عملکرد موفق و زحمات ایشان تجلیل گردید .

در پایان، پس از برگزاری مراسم مجمع و ارائه گزارشات مربوطه، انتخابات هیئت مدیره و انتخابات بازرس برگزار شد که از ۱۱ داوطلب در انتخابات هیات مدیره اسامی هیئت مدیره جدید اعلام گردید:

۱-    جناب آقای هوشنگ لطف اله پور رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری نسیم شهر

۲-    جناب آقای حمیدرضا ناصری مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز

۳-    جناب آقای سیامک میرانی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ملارد

۴-    جناب آقای یداله غلامپور رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند

۵-    جناب آقای سیدکوروش حسینی زاده مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز

و اعضای علی البدل آقایان: افشین لرزنگنه رئیس سازمان حمل و نقل مسافر کرمانشاه و حمیدرضا حجی زاده رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل گنبدکاووس

در انتخاب بازرس قانونی مجمع نیز  آقایان مژدهی فرد، هادی و سوری داوطلب گردیدند که جناب آقای سوری با اکثریت آرا به مدت یکسال به عنوان بازرس مجمع انتخاب شد.

منبع: پورتال اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور