برگزاری مسابقه عکاسی همزمان با همایش روز ملی حمل و نقل

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری اندیشه فاطمه خطائی

همزمان با چهلمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور در راستاي فرهنگ سازي و به منظور توسعه دوچرخه سواري با هدف ارتقاي سبك زندگي شهري، كاهش سفرهاي موتوري، افزايش تحرك بدني و سلامتي شهروندان مسابقه عكاسي با موضوعات ذيل برگزار مي‌نمايد.

  1. توسعه حمل‌ونقل عمومي شهري

  2. توسعه حمل‌ونقل پاك در شهرها (پياده‌روي و دوچرخه‌سواري)

  3. افزايش ايمني تردد و كاهش تصادفات رانندگي در شهرها

لذا از علاقه‌مندان دعوت مي‌گردد حداکثر تا تاريخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ آثار خود را به همراه نام و نام خانوادگي، شماره تماس، در درگاه اينترنتي www.irtu.ir بارگذاري نمايند.

مقرر است عكس‌هاي برتر در همايش بزرگداشت روز حمل‌ونقل كه توسط سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور در ۲۶ آذرماه سال جاري در وزارت كشور برگزار مي‌گردد، معرفي و از عكاسان برتر تقدير به‌ عمل آيد.

شرايط ارسال عكس براي مسابقه عکاسی همايش بزرگداشت روز حمل‌ونقل- ۲۶ آذرماه ۱۳۹۷

  1. آثاري در مسابقه شرکت داده میشوند که با موازين شرعی، قانوني و عرفی کشور همخوانی داشته باشند.

  2. شرکت کنندگان فرصت دارند عكس‌هاي خود را حداکثر تا تاريخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ در درگاه اينترنتي دريافت آثار به نشانی www.irtu.ir بارگذاری نمایند. پذیرش آثار بعد از تاریخ اعلام شده، مقدور نیست.

  3. شرکت کنندگان با بارگذاري عكس در درگاه مذكور، تعهد مي‌نمايند که آثار ارسالی متعلق به خود آن‌ها بوده و اثر داراي اصالت است.

  4. سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌ها مجاز است عکس‌هاي ارسالی را در قالب نمايشگاه، کاتالوگ، کتاب يا ساير اقلام با درج نام عکاس مورد استفاده قرار دهد.

  5. آثار بايد به صورت فايل ديجیتال، در قالب JPG، با  كيفيت DPI ۱۵۰ و حجم حداكثر ۵ مگابايت ارسال شوند.

  6. عکس‌هاي بارگذاري‌شده بايد فاقد هر گونه تاريخ، توضیح، امضا، يا لوگو بر روي عکس باشد.

پس از بررسی آثار ارسالی از ۵ عكس برتر در شاخه نگاه آزاد در حوزه حمل و نقل (كليه افراد علاقمند به عكاسي)، ۲ عكس برتر در شاخه نگاه دوچرخه‌سوار (خاص دوچرخه‌سواران)، ۲ عكس برتر در شاخه نگاه راننده (خاص رانندگان) و ۲ عكس در شاخه نگاه مسئولان حاضر در صحنه تصادفات (خاص مأموران پليس و اورژانس)  تقدير به‌ عمل می‌آيد.