اطلاعیه

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری اندیشه

تقدیر شهردار ورئیس شورای اسلامی شهر اندیشه

از راننده تاكسی پاك دست و امین

تقدیر شهردار ورئیس شورای اسلامی شهر اندیشه از راننده تاکسی پاک دست و امین طی جلسه ای علی ملکی شهردار به همراه یعقوب وکیلی رئیس شورای اسلامی شهر اندیشه و نوری مسئول معاونت حمل و نقل شهرداری اندیشه از راننده تاکسی پاک دست و امین شهر اندیشه به دلیل امانت داری و صیانت از اموال مردم تقدیر به عمل آوردند .
این راننده تاکسی پس از پیدا کردن کیفی حاوی بیش از ۱۰۰ میلیون تومان سکه طلا و ارز دلار آن را با امانت داری کامل به صاحبش تحویل داد .

علی ملکی شهردار اندیشه : وجود این انسان های پاک و امانت دار در شهر باعث دلگرمی مردم و اشاعه فرهنگ اعتماد عمومی میگردد که لازم است از این اقدامات اخلاق مدارانه  و بزرگ منشانه تقدیر به عمل آید .
وی ادامه داد : امروز تنها راه اعتماد مردم به مسئولین و خدمتگزاران امانت داری ، حفظ بیت المال و حق وحقوق مردم و داشتن نیروهای مخلص انقلابی و ولایت مدار و پاک دست است که خوشبختانه در شهر اندیشه همیشه شاهد آن هستیم .
یعقوب وکیلی رئیس شورای اسلامی شهر اندیشه  : به واقع یکی از باعزت ترین و عزیز ترین افراد جامعه که همواره در سرماوگرما به بهترین شکل روزی حلال راکسب می کنند وبه مردم با عشق خدمت می کنند ، تاکسی داران و رانندگان  اتوبوسرانی هستند که در شهراندیشه ثابت کرده اند امانت داری مهم ترین اصل برای نشان دادن اخلاق نیکو به بندگان خداست .
وی خاطر نشان کرد : مامسئولین به داشتن چنین نیروهایی در شهر به خود می بالیم و امیدواریم بتوانیم با الگوگیری از این افراد پاک دست وصدیق همواره راه خدمت گذاری را به مردم بیشتر وبهتر بپیماییم .
گفتنی است در پایان این مراسم از این راننده امانت دار به رسم اهدا لوح با حضور مسئولین زیربط تقدیر به عمل آمد .