اطلاعیه

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری اندیشه

از رانندگان نمونه شهر اندیشه به مناسبت روز حمل و نقل تقدیر به عمل آمد

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری اندیشه همزمان با فرا رسیدن ۲۶ آذر ماه روز ملی حمل و نقل، اعضای محترم شورای اسلامی شهر اندیشه، شهردار محترم، نمایندگان فرمانداری شهرستان شهریار و روسای ادارات شهرداری  با حضور در محل سالن جلسات سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری اندیشه از فعالان این عرصه تجلیل بعمل آوردند.
بهروز کاویانی شهردار اندیشه در آغاز سخنان خود پس از تسلیت به مناسبت ایام شهادت بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) به حاضران در مراسم خیرمقدم گفت و روز ۲۶ آذر ماه، که به پاس خدمات طاقت‌فرسای ناوگان خستگی ناپذیر حمل و نقل ، تحت همین عنوان نامگذاری شده است را تبریک گفت و از زحمات و خدمت رسانی این قشر زحمت کش در زمینه جابجایی مسافران و همچنین کارکنان محترم سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری اندیشه تقدیر و سپاس بعمل آورد.

شهردار اندیشه در این مراسم به اعتبار حمایتی ۱۸ میلیارد ریالی از رانندگان شهر اندیشه اشاره نمود و یکی از برنامه های مهم برای رفاه حال رانندگان را استفاده از مجموعه های ورزشی عنوان نمود . شهردار اندیشه ایجاد یک مجموعه ورزشی اختصاصی برای این سازمان  با موافقت مجموعه شورای اسلامی شهر اندیشه را در مجموعه برنامه های شهرداری عنوان نمود تا رانندگان و بهره برداران این سازمان بتوانند از امکانات ورزشی ایجاد شده بهره برداری نمایند.

در پایان  از کلیه پرسنل سازمان حمل و نقل و نمایندگان خطوط  با اهدای لوح تقدیر و نیز ۴۰ نفر از رانندگان نمونه که بیشترین انضباط کاری  و کمترین جرائم راهنمائی و رانندگی را داشته اند با اهدای یک جفت لاستیک رایگان تقدیر به عمل آمد.