اطلاعیه

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری اندیشه

ایمن سازی معابر سطح  شهر اندیشه

نوری اصل رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری اندیشه  از انجام اقدامات ترافیکی و ایمن سازی معابر خبر داد و اظهار کرد:

کلیه اقدامات انجام شده در حوزه حمل و نقل و ترافیک شهری در راستای ایمن سازی شهر اندیشه جهت جلوگیری از تصادفات و کاهش آسیب رسیدن به شهروندان صورت پذیرفته است.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته اظهار داشت : نصب علائم ترافیکی نظیر نصب گل میخ در نقاط حادثه خیز سطح شهر، نصب باطومی شبرنگ دار ، نصب تابلوهای جهت نما و  نصب دو عدد چراغ چشمک زن سولار در بلوار ولایت و اجرای خط کشی محوری در چهار نقطه در سطح شهر به متراژ ۲۰ هزار متر انجام گرفته است که در تسهیل عبور و مرور شهروندان و رانندگان تاثیر بسزایی خواهد داشت.

وی همچنین افزود: با توجه به اهمت نظارت بر عملکرد حمل و نقل عمومی در کلیه ایام تعطیل و غیر تعطیل  واحد گشت و بازرسی سازمان جهت سرویس دهی مطلوب و نیز جلوگیری از  از هرگونه افزایش نرخ کرایه بصورت مستمر در سطح شهر در حال گشت زنی و نظارت بوده اند و همچنین پرسنل ستادی بصورت شیفتی جهت ارائه خدمات به بهره برداران و رانندگان محترم بابت ارائه برگه مرخصی ، تمدید پروانه فعالیت و …. در سازمان حضور داشته اند.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری اندیشه در پایان اعلام نمود: ایمن سازی مابقی نقاط حادثه خیز شناسایی شده در سطح شهر در اسرع وقت بر طرف خواهد شد.